کلاس آواز در قزوین (صداسازی آواز پاپ و کلاسیک)

8+

از نظر اساتید کانتابلا هر کسی می تونه آواز بخونه…! ما به این اصل باور داریم. تنها لازمه ی خواندن داشتن حنجره ای سالم است. که اکثر ما از این موهبت برخورداریم. ما معتقدیم تنها چیزی که برای خواننده شدن نیاز دارید علاقه و عشق به این کار است. در ابتدای کار با روزی نیم ساعت تمرین، از پیشرفت صدایتان شگفت زده خواهید شد.

آموزش آواز در قزوین

کلاس های آواز از مبتدی تا پیشرفته

در هر سطحی از خوانندگی که هستید، نیاز به آموزش درست و اصولی دارید. متاسفانه صداهای زیبایی در کشور ما هر روزه در حال نابود شدن هستند. و تنها علت آن آموزش اشتباه و غیر علمی است. آموزش هایی که هیچ پایه و اساسی ندارند. شما باید به این درک برسید که وقتی شروع به خواندن می کنید، بدن شما تبدیل به یک ساز می شود. نواختن هر سازی نیاز به آموزش صحیح و تمرینات نوازندگی دارد. حتما برایتان پیش آمده که گیتاری را در دست بگیرید. به محض اینکه شروع به نواختن می کنید متوجه می شوید که نیاز به آموزش دارید. در مورد ساز خودتان (صدایتان) نیز همینطور است. اینکه شما هر روز بخوانید، شما را خواننده توانایی نخواهد کرد. به مانند این است که سال های متمادی، گیتار را به دست گیرید و روی آن بکوبید. آیا نوازنده گیتار خواهید شد؟!

برای شرکت در کلاس ها در پیج اینستاگرام دایرکت ارسال فرمایید.

پیج اینستاگرام

در دوره های آواز چه چیز هایی قرار است بیاموزیم

آموزش خوانندگی برای افراد بزرگسال به چهار بخش تقسیم می شود:

 1. کار بر روی رزونانس صدا
 2. کار بر روی تنفس
 3. بر قراری ارتباط بین تنفس و رزونانس صدا
 4. آموزش تحریر، بیان درست، فرم صدا و … (پیشرفته)

آموزش آواز بانوان در قزوین

کار بر روی رزونانس صدا

تمام متد های آوازی در دنیا روی رزونانس صدا کار می کنند. شاید از افرادی شنیده باشید که می گویند: « باید صدا را توی سر انداخت ». اما تا حالا کسی به شما راه رسیدن به صدای سر را نشان داده؟!! حتما در حمام که آواز میخوانید بیشتر لذت می برید. چرا؟! این همان رزونانس یا تشدید صوت است که در فضای خالی حمام رخ می دهد. ساده بگوییم سر ما در آواز، حکم همین فضای خالی حمام را دارد.

کار بر روی تنفس

حتما می دانید که عبور هوا تارهای صوتی را به ارتعاش در می آورد. بنابراین تنفس صحیح پایه و اساس خواندن می شود. اگر در هنگام خواندن عبور هوا از بین تار های صوتی بیش از حد باشد، مشکل ساز خواهد شد. همچنین اگر عبور هوا کم باشد، مشکلات دیگری به بار خواهد آمد. بنابراین تنفس درست بسیار مهم است. که با انجام تمرینات تنفسی روز به روز بهتر خواهد شد.

بر قراری ارتباط بین تنفس و رزونانس صدا

با اساتید ما در حین کار بر روی رزونانس صدا و همچنین تنفس صحیح، دائما تمریناتی به شما عزیزان داده می شود که این دو را به همدیگر وصل کند. در آموزش پیانو، اساتید پیانو به هنرجویان توصیه می کنند که برای یادگیری یک قطعه، ابتدا به نواختن هر دست به صورت جداگانه بپردازند و در مرحله بعد هر دو دست را با هم هماهنگ کنند. این مثال خوبی برای درک این مسئله است. در آواز نیز به همین صورت است. ابتدا شما به طور جداگانه تنفس و ایجاد رزونانس صحیح را آموزش می بینید و در مرحله بعد ارتباط این دو با یکدیگر را درک خواهید کرد.

آموزش تحریر، بیان درست، فرم صدا و … (پیشرفته)

آواز خواندن بدون لحن زیبا، فرم درست و بیان صحیح زیبا نیست. ما تمام این مراحل را می گذرانیم تا به درک و تفسیر زیبایی از یک قطعه آوازی برسیم. هر هنرجو دارای شخصیت خاص خود است. ما به هنرجویان آموزش می دهیم که چطور یک قطعه را تفسیر کنند. تکنیک راهی برای رسیدن به تفسیر درست است. اگر تمام تمرکز فقط بر روی تکنیک باشد، آوازی خشک و بی روح را رقم خواهد زد.

شرایط شرکت در کلاس های آواز

 • علاقمندان بدون محدودیت سنی می توانند در این دوره ها شرکت نمایند .
 • آشنای با ساز برای علاقمندان به آواز الزامی نبوده اما در روند آموزش هنرجو تاثیر مثبت خواهد داشت .
 • کلاس ها به صورت خصوصی و در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه ای برگزار می شوند.
 • ثبت نام به صورت ماهانه انجام می شود.
 • کلاس ها یک جلسه در هفته به مدت زمان حداقل ۳۰ دقیقه برگزار می شوند.
 • کلاس های گروهی هفته ای یک جلسه با مدت زمان یک ساعت و سی دقیقه برگزار می شوند.
 • دوره ها در تمام ایام هفته به غیر از روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود.

برای شرکت در کلاس ها در پیج اینستاگرام دایرکت ارسال فرمایید.

پیج اینستاگرام

 

آموزش آواز بانوان در قزوین

 

8+

پرطرفدارترین ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *