آموزش صداسازی صحیح چگونه باید باشد

7+

در این سایت ما به طور کلی به آموزش صداسازی می پردازیم. حال در این مقاله سعی داریم برای شما روشن کنیم که چرا ما می گوییم، هر کسی می تونه آواز بخونه…! و در حقیقت مشکلات صدا قابل حل شدن است و هرکسی می تونه با تمرین روزانه صدای خودش رو بهبود ببخشد و صدای زیبایی داشته باشد.

دو لاین آموزش صداسازی

آموزش صداسازی دو لاین مختلف دارد.

  1. کار بر روی عضلات تنفسی و آموزش تنفس صحیح
  2. کار بر روی رزونانس و کیفیت صدا
 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

در کلاس های آنلاین آواز به طور همزمان بر تقویت عضلات آوازی و هماهنگی عضلات در آواز خواندن تمرکز خواهیم کرد…⁦♥️⁩ #آموزش_تکنیک_آواز_محمدرضا #محمدرضاغلاموند #آواز #آواز_پاپ #آوازخواندن #خوانندگی #صدا #آموزش_موسیقی #تدریس_خوانندگی #پاپ #موسیقی_پاپ #آموزش_خوانندگی #آموزش #آموزش_آواز #avaz ️⁩#music #singing #آموزش_خوانندگی #popmusic #mohammadreza_gholamvand #آواز #محمدرضا_غلاموند #موسیقی #خواننده #پاپ_موزیک #آواز_سنتی

A post shared by محمدرضا غلام وند مربی صدا (@mohammadreza.gholamvand) on

کار بر روی عضلات تنفسی و تنفس صحیح

اگر بخواهیم ساختار حنجره را به سازی تشبیه کنیم، می تونیم حنجره را یک ساز بادی زهی در نظر بگیریم. سازی همانند هارمونیکا(ساز دهنی) بنابراین بدیهی است که باسد تنفس صحیح را آموزش ببینیم و بدانیم که چگونه باید در آوازمان از آن استفاده کنیم. اینطور نیست که هر مشکلس در صدا از تنفس باشد. اما تنفس صحیح جایگاه مهمی در پرورش صدای شما به سمت آرزوهایتان دارد.

کار بر روی رزونانس و کیفیت صدا

همین طور که در مسیر یادگیری و پرورش صدا پیش می روید و تکنیک ها را آموزش می بینید. متوجه می شوید که کیفیت صدای تان روز به روز بهتر می شود و کیفیت صدای تان و شفافیت صدا بیشتر می شود. بنابراین یادگیری تکنیک برای هر خواننده ای ضروری است. در راه دست یابی به اهداف تان باید بدانید که چطور با صدایتان رفتار کنید. باید بدانید که چرا صدایتان چند روز است که کیفیت سابق را ندارد. تمام این ها را در این لاین از آموزش باید مسلط شوید. در نهایت این دو لاین آموزش که از هم جدا نیستند با یک پیوند درست و قوی، صدای شگفت انگیز شما را آزاد خواهند کرد و هم از خواندن تان لذت می برید و هم دیگران از خواندن شما لذت خواهند برد.

 

7+

پرطرفدارترین ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *