آموزش خوانندگی(تمرین با حرف K)

4+

در این سری مقاله های آموزش خوانندگی، سعی داریم تا شما را با تکنیک های صداسازی آشنا کنیم، تا روز به روز کیفیت صدای شما بهتر شود.

فواید تمرین k

تمرین با حرف k  عضله نرم کام شما را تقویت می کند. یکی از مهمترین عضلات که تاثیر مستقیم بر کیفیت صدای ما دارد، عضله ی نرم کام است. ضعف در عضله ی نرم کام می تواند توانایی ویبراسیون های منظم را از شما بگیرد. بنابراین اگر در اجرای ویبره های منظم ضعف دارید، حتما یکی از تمریناتی که باید روزانه انجام دهید تمرین با حرف k است.

نحوه تمرین با حرف k

نحوه ی تمرین با حرف k را در ویدئوی زیر برای تان توضیح داده ام. شما می توانید با ملودی های مختلف این حرف را بخوانید. به این صورت که kih و keh را با یکدیگر ترکیب کنید. مادامی که این تمرین را انجام می دهید، صدا را در جلوی دهان احساس کنید. این تمرین را در محدوده بم و میانه صدایتان تمرین کنید.

 

View this post on Instagram

 

تمرین با حرف «ک» بسیار بسیار می‌تونه عضلات نرم کام رو تقویت کنه. تمرین روزانه و مرتب آن فوق العاده صداتون رو متحول می کنه…⁦♥️⁩ #آموزش_تکنیک_آواز_محمدرضا #محمدرضاغلاموند #آوازکلاسیک #آواز_کلاسیک #آوازخواندن #خوانندگی #صدا #آموزش_موسیقی #تدریس_خوانندگی #opera #اپرا #آموزش_خوانندگی #آموزش #آموزش_آواز #avaz ️⁩#music #singing #classicalmusic #classic_music #mohammadreza_gholamvand #آواز #محمدرضا_غلاموند #موسیقی #خواننده #خواننده_کلاسیک #موسیقی

A post shared by محمدرضا غلام وند مربی صدا (@mohammadreza.gholamvand) on

4+

پرطرفدارترین ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *